Birželio 1-ąją – pirmąją vasaros dieną, pasaulis mini tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šios gražios šventės proga Obelių miesto bibliotekininkės skubėjo pasveikinti Obelių lopšelio-darželio vaikučius – „Boružėlius“.

Lauke oras lyg užsakytas bibliotekininkių sumanymams, todėl nelaukdami visi drauge žygiavome į darželio kiemą, kuriame vaikučių laukė knygelės „Kakė Makė važiuoja prie jūros“ pristatymas ir kitos staigmenos…

Šildanti saulutė, knygelė apie vasarą, visus kvietė mintimis pasinerti į svajonių atostogas. Visas savo mintis, svajones susijusias su vasara, spalvotomis kreidelėmis iliustravome kieme ant plytelių. Piešėme kamuolius, saulės akinius, kibirėlius, saulės skėčius, sukneles, skrybėles, baseinus pilnus vandens ir dar daug visko. Kol vaikai kruopščiai spalvino piešinėlius, bibliotekininkės vaikus nustebino spalvingu balionų debesimi. Vaikų akytės spindo iš laimės, kiekvienam teko po norimos spalvos balioną. Bibliotekininkės turėjo ir stebuklingą dėžutę, iš kurios vaikai užsimerkę ištraukė dar po vieną staigmenėlę… “Boružėlių” grupės auklėtoja I. Kondratienė ir padėjėja I. Šeikuvienė taip pat labai nudžiugino vaikus – į kiemą atsinešė daug muilo burbulų. Vaikai laimingi pasileido bėgti su plazdenančiais balionais, o pūsdami muilo burbulus, nusėjo jais visą kiemą. Visuomet smagu matyti vaikus laimingus. Lai žydi vaikų šypsenos!

Bibliotekininkė Dovilė Šimėnaitė