I užsiėmimas (vasario mėn. 6-10 d.)

Trenerė Diana pirmoje virtualioje pamokėlėje pakvietė lavinti ėjimo įgūdžius. O kad vaikams užsiėmimas būtų dar smagesnis, trenerei Dianai ėjimo lavinimo pratimus demonstruoti padėjo Ąžuolas Galingasis, kuris kartu su mažaisiais sportininkais judėjimo įgūdžius lavins visą I etapą.

Akimirkos iš užsiėmimų:

II užsiėmimas (vasario mėn. 13-17d.)

Trenerė Daiva kartu su Ąžuolu vaikams pristatė pusiausvyros lavinimo užsiėmimą! O kaip sekėsi pusiausvyrą laikyti jungtinei “Boružiukų” ir “Drugelių” komandai? Kviečiame pamatyti…

III užsiėmimas (vasario mėn. 20-24d.)

Šią savaitę trenerė Ugnė bei Ąžuolas Galingasis vėl pakvietė sportuoti “Boružiukų” ir “Drugelių” grupių vaikučius ir kartu žaidžiant lavinti šuoliavimo įgūdžius!

Akimirkos iš III užsiėmimo:

 IV užsiėmimas (vasario mėn. 27- kovo mėn.3d.)

Kartu su trenere Ieva projekto dalyviai – “Boružiukų” ir “Drugelių” grupių vaikai – dalyvavo lankstumo lavinimo užsiėmimuose, kurių metu galėjo tapti net rykliais, varlėmis ir supermenais!

Štai kaip smagiai vyko sportinės veiklos: 

lankstumo-lavinimas

V užsiėmimas (kovo mėn.6 – 10d.)

Projekto dalyviai – “Boružiukų” ir “Drugelių” grupių vaikučiai, padedant trenerei Santai ir Ąžuolui, visą savaitę dalyvavo koordinacijos lavinimui skirtuose užsiėmimuose. Pratimai vaikams sukėlė daug šypsenų ir puikių emocijų!

Kviečiame pamatyti:

ltmz

VI užsiėmimas (kovo mėn.13 – 17d.)

Šią savaitę mažieji mūsų įstaigos sportininkai dalyvavo ypatingai smagiuose užsiėmimuose, kurių metu kartu su trenere Jolanta ir Ąžuolu lavino fizines ypatybes pasitelkiant ritmiką! Užsiėmimų metu vaikučiai ne tik ritmiškai atliko pratimus, bet ir grojo pagaliukais skambant linksmai šokių muzikai. Be to dar lavino ir lankstumo bei koordinacijos fizines ypatybes. Buvo tikrai linksma!!!

VII užsiėmimas (kovo mėn.20 – 24d.)

Šią savaitę smagių užsiėmimų metu kartu su trenere Ieva mūsų mažieji sportininkai lavino jėgą. Juos lydėjo pats stipriausias pavyzdys – Ąžuolas Galingasis! Jėgos lavinimo pratimai vaikams atnešė daug šypsenų ir  naujų patirčių išbandant įvairius dar nebandytus judesius…

Užsiėmimų akimirkos:

VIII užsiėmimas (kovo mėn.27 – 31d.)

Paskutinis pirmojo etapo užsiėmimas… Kartu užbaigti pirmąjį projekto etapą ir visus lavintus įgūdžius panaudoti praktiškai, išbandant sporto šakų judesius, pakvietė treneris Gediminas ir Ąžuolas. Su gera nuotaika ir užsidegimu mažieji sportininkai – “Boružiukų” ir “Drugelių” grupių vaikai – įvairius išbandytus ir dar nebandytus judesius pritaikė šioms sporto šakoms – krepšiniui, futbolui, dviračių sportui, plaukimui, boksui, lengvajai atletikai….ir net …bobslėjui! Kviečiame pamatyti. 

Smagios užsiėmimų akimirkos:

Iki susitikimo II etape – LTMŽ įstaigos festivalyje, kuris vyks š.m. balandžio mėn. 20 dieną!

328880791_947627959582806_4625056018184458449_n

LTMŽ įstaigos festivalio koordinatorės – mokytojos Jolanta Kulienė ir Kristina Jasinevičienė