Lapkričio 16 dieną pasaulyje minima Tarptautinė Tolerancijos diena. Šių metų tolerancijos simbolis – žibintas. Žibintas, kuris šviečia tamsoje ir kuris sušildo, suteikia vilties ir parodo kelią tamsoje… O šviesa, sklindanti iš žibinto, simbolizuoja gėrį, pakantumą, draugiškumą.

Obelių gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus “Boružiukų” ir “Drugelių” grupių vaikučiai kartu su savo mokytojomis K. Jasinevičiene ir J. Kuliene, bei visuomenės sveikatos specialiste N. Pajadiene ir logopede – spec.pedagoge R. Kundeliene smagiai, draugiškai ir šiltai paminėjo šią dieną. Vaikučių rankytėmis pagaminti žibintai papuošė įstaigos erdves, o nuo jų sklindanti šviesa parodė kelią į tolerancijos dienai skirtą rytmetį. Sensoriniame kambaryje specialistė Neringa vaikus supažindino su žodžio “tolerancija” reikšme, vaikai stebėjo ir aptarė ugdomąjį filmuką “Visi skirtingi, visi lygūs“, žaidė žaidimus „Aš geras vaikas“ ir „Plaustas“, o sugrįžę į grupes visi draugiškai spalvino didelį bendrą spalvinuką vandenyno tema.

Tikime, kad Tolerancijos žibintų šviesa lydės mus visus metus ir primins kiekvienam – tiek mažam, tiek dideliam, kad turime būti pakantūs, geri ir mandagūs vieni kitiems kiekvieną dieną…

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Jasinevičienė