Kovo 29 dieną Rokiškio r. Obelių gimnazijoje vyko renginys, skirtas priešmokyklinio ugdymo vaikų fizinio aktyvumo ugdymui „Pavasario sporto žaidynės“ , kurį organizavo Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Kulienė ir fizinio lavinimo mokytoja Vilija Guzaitė – Kundelė.  Dalyvavo gausus būrys rajono priešmokyklinio ugdymo įstaigų: Rokiškio lopšelio-darželio „Nykštukas“ komanda „Boružėlės“, Rokiškio lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ „Boružiukų“ grupė, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių skyriaus priešmokyklinio ugdymo vaikų komanda, Rokiškio r. Juodupės lopšelio-darželio jungtinė „Drugelių“ ir „Pagrandukų“ grupių komanda, Obelių gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus „Drugelių“ komanda, Pandėlio gimnazijos priešmokyklinukų komanda ir Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ ,,Mažųjų mokyklėlės” priešmokyklinio ugdymo vaikų komanda.

Komandos aktyviai rungėsi estafečių varžybose, vaikai ne tik stengėsi laimėti, bet ir demonstravo draugiškumą palaikymu ir pagalba savo, o kartais ir kitos įstaigos komandai. Todėl vienas iš „Pavasario sporto žaidynių“ uždavinių – suteikti vaikams judėjimo džiaugsmą ir geras emocijas – įgyvendintas su kaupu.

Šventės kulminacija, sukėlusi daug džiaugsmo ir šurmulio, buvo Velykų Kiškio pasirodymas. Dėkojame šventės rėmėjai Liudai Šinkūnienei už suteiktas džiaugsmingas emocijas vaikams.