Koronaviruso karštoji linija – 1808‼

👉 Šiandien Savivaldybėje sušauktas Rokiškio rajono ekstremalių situacijų komisijos posėdis dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės, gavus pranešimų iš asmenų, grįžtančių iš rizikos šalių. Posėdžio metu nutarta:

▶️ Aktyvuoti operacijų centrą, kuris vykdys grįžusių iš rizikos šalių ir izoliuotų asmenų kontrolę.

▶️ Paskirti operacijų centro vadovu – Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėją Vitalį Giedriką.

▶️Išanalizuota situacija dėl gautų pranešimų apie iš rizikos šalių grįžtančius asmenis ir numatyti jų saviizoliacijos prievolės vykdymo žingsniai.

▶️ J. Tumo-Vaižganto gimnazijos bendrabutyje numatytos patalpos asmenims, kurie neturi galimybių izoliuotis savarankiškai.

▶️ Numatyta galimybė tiekti izoliuotiems asmenims maitinimą.

▶️ Papildomai užsakyti 2000 litrų dezinfekcinio skysčio visoms tarnyboms.

▶️ Kreiptis į įmonių vadovus, darbdavius su prašymu nuolat teikti informaciją apie iš rizikos šalių grįžusius darbuotojus.

‼Atkreipiame dėmesį, kad pagal priimtus Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų valstybės operacijų vadovo sprendimus, izoliacijos laikotarpiu asmenims, kurie grįžę iš rizikos šalių bei galimai turėjo sąlytį su sergančiaisiais, transportą, maistą bei būtinas gyvenimui priemones ir daiktus, visų pirma privalo parūpinti jų šeimos nariai.

‼ Prašome Jūsų supratimo. Nei viena institucija nesuvaldys situacijos be Jūsų pagalbos ir savisaugos.