Skyriaus metodinėje grupėje gimė idėja suburti įstaigą lankančių vaikučių šeimas į „Adventines dirbtuvėles“. Neįtikėtina, tačiau veiklos kartu su šeima, sulaukė didelio susidomėjimo ir gausaus darželio ugdytinių šeimų dalyvavimo. Rezultatas – iš antrinių žaliavų sukurti rėmeliai nuotraukoms. Darbo vietos buvo sukurtos įvairiose įstaigos erdvėse. Proceso metu turėjome labai gerą laiką: šeimos dirbo, mokytojos su jomis bendravo ir fiksavo visas adventinių dirbtuvėlių akimirkas.

Priešmokyklinio ugdymo „Drugelių“ grupės vaikų šeimos dalyvavo visos. Labai tuo didžiuojuosi ir džiaugiuosi! Smagu, kad kai kurios šeimos į dirbtuvėles atvyko šventiškai nusiteikę ir pasipuošę.

Ikimokyklinio ugdymo „Boružiukų“ grupę lanko 18 vaikučių. Džiugu, kad šiose dirbtuvėlėse sulaukėme net 13 šios grupės vaikų šeimų! Vieni rėmelių kūrimui išradingai panaudojo pasiūlytas antrines žaliavas, kiti – atsinešė ir savo priemonių bei idėjų. Visi  šeimų sukurti rėmeliai – originalūs, spalvingi, nepakartojami.

Ikimokyklinio ugdymo „Nykštukų” grupės tėveliai adventinių dirbtuvėlių idėjai -pasigaminti rėmelį nuotraukai ir jame patalpinti savo šeimos nuotrauką – pritarė visi, tik ne visiems pavyko suderinti laiką ir ateiti pasidarbuoti darželio  edukacinėse erdvėse. Tad didžioji dalis tėvelių nusprendė pasidaryti rėmelį ir nuotraukytę namuose. Labai geras jausmas užlieja, matant tokias nuoširdžias ir šilumą skleidžiančias nuotraukas, savo pačių meniškai sukurtuose rėmeliuose.

Adventiniu laikotarpiu, kai vaikams vyksta nuotaikingi rytmečiai, įstaigos laiptinėse puikuojasi šeimų nuotraukos, kurios skatina vaikus  kalbėti, samprotauti, dalintis įspūdžiais, džiaugtis.

Ačiū visiems adventinių dirbtuvėlių dalyviams už malonų bendravimą ir bendradarbiavimą!

Parengė mokytojos J. Kulienė, K.Jasinevičienė ir V.Piskarskienė