Gruodžio 23 dieną, nuo ankstaus ryto, darželyje „pakvipo“ gražiausiomis metų šventėmis… Salėje, prie papuoštos Kalėdų eglutės, vyko visų grupių vaikų kalėdiniai šventiniai rytmečiai… Štai ką apie juos papasakojo renginukų organizatorės ir vedėjos, grupių auklėtojos – Jolanta Kulienė, Violeta Piskarskienė ir Kristina Jasinevičienė:

“Tą nuostabų ir snieguotą rytą, Kalėdų senelis pirmiausia aplankė vyriausius darželinukus – priešmokyklinio ugdymo grupės vaikus. „Drugelių“ grupės vaikai, išsiuntę laiškus į Laplandiją, nekantravo: jie paruošė Seneliui muzikinį – žaidybinį sveikinimą – „Sningant, žemė padabinta“, išmoko eilėraščių, savo darbeliais išpuošė salę, laiptinės erdves. Laukė laukė ir… žinoma sulaukė… Ir Kalėdų senelio, ir jo dovanų!” (auklėtoja J.Kulienė)

“Patys mažiausi – ,, Nykštukų“ grupės vaikučiai – rytmetyje “Prie Kalėdų eglutės”, Kalėdų seneliui pašoko šokius ir padainavo daineles, kurias buvo išmokę per šiuos metus, pasidžiaugė ,,sniegeliu“ prie eglutės ir, kas svarbiausia, atsiimdami dovanėles jautėsi tikrai drąsiai…” (auklėtoja V.Piskarskienė)

“Ikimokyklinio ugdymo “Boružiukų” grupės šventinis rytmetis vadinosi “Mes visi žiemos vaikai”. Auklėtoja renginuko metu “pavirto” mama Žiema ir kartu su savo vaikučiais – Šaltukais ir Snaigutėmis – smagiai leido laiką – kartu dainavo, šoko, žaidė… Šventės metu vaikučių laukė staigmena – sekdami baltomis pėdutėmis, salėje, jie surado pasislėpusį Senį Besmegenį. Nieko nelaukę surengė mini varžybas ir  pamiklino rankutes mėtydami į Senio pilve esantį taikinį sniego gniūžtes. Taikliems “Boružiukams” besmegenis nepagailėjo prizų! O kai garsiai garsiai pakvietė Kalėdų senelį,  jis ir atėjo, nešinas maišu dovanų ir saldumynų!” (auklėtoja K.Jasinevičienė)

Šventės ateina ir praeina, bet gražios akimirkos, spindinčios mažųjų akys ir nepakartojami įspūdžiai, dar ilgam išliks atmintyje… Pasidžiaukite šventinių rytmečių akimirkomis ir Jūs: