Vasario mėnuo darželyje skiriamas gimtai šaliai, jos simbolių, istorijos pažinimui, pilietiškumo ugdymui(si). Tai pirmosios mažųjų pažintys su Lietuva. Kad jos taptų kuo įsimintinesnės ir įtaigesnės, mes, grupių suaugusieji, įtraukiame vaikus į netradicines nuotaikingas veiklas, kūrybinius projektus. „Boružiukų“ ir „Drugelių“ grupių vaikai, padedami savo mokytojų, vasario mėnesį dalyvauja respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų virtualioje parodoje „Dovana Lietuvai“, bei tarptautiniame bendradarbiavimo projekte, skirtame Vasario 16-ajai paminėti „Lietuvėle, tu mana – tu graži gimtinė“.

 O tam, kad lietuvaičiai būtų stiprūs ir sveiki, vasario mėnesį prasidėjo respublikinio sportinio projekto LTMŽ ( Lietuvos mažųjų žaidynės) I etapas – virtualūs fizinio raštingumo užsiėmimai.

Su gera nuotaika pasitikome ir artėjantį Lietuvos gimtadienį – vasario 9 d. įstaigoje organizavome šventinį rytmetį skyriaus vaikams „Mano Lietuva“.

Sveikiname visus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena – Vasario 16-ąja, bei dovanojame vaikų kūrybinių darbelių ir renginuko akimirkas!

Ačiū įstaigos skyriaus kolektyvui už pagalbą organizuojant renginį. Kartu pabuvome, padainavome, į taktą palingavome… Užplūdo seniai patirtas tikras, nuoširdus bendrystės jausmas!

 PU mokytoja J.Kulienė

Akimirkos: