350751906_277592171377170_2171484495220790938_n

Obelių gimnazijoje gegužės mėn. 30d. nuskambėjo paskutinis skambutis, o ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriuje gegužės 31d. vyko paskutinis šventinis „Drugelių“ grupės rytmetys. Susibūrė dalis suaugusių darželio bendruomenės narių: direktorė Neringa Ragelienė, logopedė Rasa Kundelienė, socialinė pedagogė Neringa Pajadienė, mokytoja Ina Kondratienė, tėvelių atstovė Deimantė Kavaliauskaitė. Sugūžėjo ir mažieji draugai – „Boružiukų“ grupės vaikai su mokytoja Kristina Jasinevičiene. Rytmetyje išsakyta daug linkėjimų ir šiltų žodžių būsimiems pirmokams. Direktorė įteikė vaikams priešmokyklinio ugdymo „Drugelių“ grupės baigimo diplomus. Kiekvienas buvo apdovanotas drugelio medaliu, bei puokšte gėlių. „Boružiukų“ grupės mokytoja K. Jasinevičienė išsakė palinkėjimus „Drugeliams“, o vaikai įteikė vyresniesiems draugams originalias, savos gamybos dovanėles – saldainius su staigmenėlėmis viduje.

Gimnazijos direktorė tarė sveikinimo žodį ir devyniems „Boružiukų“ grupės vaikams – būsimiems priešmokyklinukams. Jie nuo rudens lankys jau “Drugelių” grupę. Šiems vaikučiams įteikti ikimokyklinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai ir simbolinė dovanėlė – drugelis.

Skambant dainelei “Aš skubu užaugt” visi šventės dalyviai draugiškai sušoko ratelį.

Po rytmečio grupėse visų  vaikučių laukė saldžios dovanos, ledai, vaisiai… tai ko negalima įprastai valgyti, bet jau per šventes tai tiesiog būtina!

Dėkoju visiems atėjusiems palydėti „Drugelių“ į pirmą klasę. Lai būna jiems sėkmingi metai ir saldūs mokslo vaisiai!

„Drugelių“ grupės mokytoja J. Kulienė

Rytmečio akimirkos: