Pirmą kartą Obelių gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo „Drugelių“ grupės vaikai ir mokytojos dalyvavo dviejų dienų vasaros stovykloje „Obels žiedo giesmė – 18“. Stovyklą inicijavo ir projektą parašė socialinė pedagogė Neringa Pajadienė. Tai puiki galimybė vaikams plėsti akiratį, įtvirtinti kompetencijas, ugdyti(s) ištvermę ir tiesiog pramogauti bendraamžių būryje. Vaikai mokėsi dažyti audinį batikos technika, kuri suteikia neribotą laisvę žaisti spalvomis. „Pirmas blynas“ nebuvo jau toks vykęs kaip tikėtasi. Trumparankoviai marškinėliai  rezultate gavosi vienos spalvos (planuota kelios) tačiau marginimas pavyko, vaikai džiaugėsi, kad „ant marškinėlių pražydo gėlės“. Pasipuošę savos gamybos stovyklos uniforma, keliavome į Bajorų kaimo „Lėlių namus“, kur charizmatiškoji edukatorė  Dalia Ziemelienė labai artistiškai, energingai, įdomiai pristatė muziejaus eksponatus, trumpai pavaidino ištraukas iš lėlių spektaklių, leido vaikams patiems pabūti artistais, mokė įsijausti į vaidmenis. Po edukacijos „Lėlių namuose“, žiedais apsuptame kiemelyje, ant žolės surengėme pikniką. Kaip skanu ir kvapnu valgyti  išpuoselėtame kieme, kartu su draugais!

Antras  stovyklos dienos rytas oru nelepino, tad pasidžiaugėme, kad veikla iš anksto buvo suplanuota Rokiškyje, žaidimų kambaryje „Bababasas“. Dvi valandas vaikai tiesiog mėgavosi aktyvia fizine veikla, žaidimais. Po pietų, orui pragiedrėjus, keliavome į gimnazijos kiemą, kur chemijos mokytoja Reda Naikauskienė  mokė vaikus, kaip pasigaminti muilo burbulus, bei nuotaikingai žaisti su specialiomis lazdomis juos leidžiant pavėjui.

Taigi stovykla – tikrai vykęs projektas. AČIŪ  Neringai Pajadienei už galimybę vaikams dar pabūti drauge, papramogauti, bei sutvirtinti kolektyvą. Vaikai, užbaigę priešmokyklinio ugdymo programą, sėkmingai startuos į pirmą klasę.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie stovyklos organizavimo! Ačiū stovykloje dirbusioms – mokytojai Inai Kondratienei, padėjėjoms – Valentinai Strodienei ir Sigitai Kondratienei.

Priešmokyklinio ugdymo „Drugelių“ grupės mokytoja Jolanta Kulienė

Akimirkos iš stovyklos: