„Šimtas muilo burbulų

Skraido, šoka virš galvų…

Burbuliadienis kieme –

„Boružiukų“ šeimoje!“

Gegužės mėn. 23d. į darželio kiemą susirinko gausus būrys ikimokyklinio ugdymo „Boružiukų“ grupės vaikučių šeimos narių kartu pabūti, Šeimos dieną paminėti, smagiai pažaisti ir linksmai mokslo metus užbaigti. Vaikučiai labai džiaugėsi, kad į šventę atėjo patys mylimiausi jų šeimos nariai – mamytės, tėčiai, sesytės, broliukai, o Iglutės ir močiutė. Visas kiemas skambėjo nuo vaikų atliekamų dainelių, o į žaidimus ir ratelius įsitraukė ir jų artimieji.

Daug džiaugsmo ir gerų emocijų suteikė žaidimai su muilo burbulais – visiems rūpėjo stebuklingas šautuvas, leidžiantis burbulus, mažų muilo burbuliukų gaudymas, kuriuos leido speciali burbulų mašina… O kur dar didelių muilo burbulų leidimas su pagaliukais ir virvute, kuriuos leisti mažiesiems padėjo tėveliai!

Vaikai kartu su padėjėja Irute gamino sveiką apelsinų limonadą. Limonadas šventės dalyviams padėjo numalšinti troškulį karštą dieną… Kokia šventė be staigmenų ir saldumynų? Vaikučius nudžiugino mažytės braškinių ledų porcijos ir Karinos mamytės atnešti žėlė desertukai… Šypsenų, šėlionių ir juoko šventėje tikrai netrūko!

Šventės metu buvo įteiktos skyriaus vedėjos D. Savickajos padėkos kiekvieno grupės vaiko šeimai – už gražų bendravimą, atsakingumą ir aktyvų dalyvavimą grupės gyvenime 2023/2024 mokslo metais. Vaikučiai savo šeimos narius taip pat nudžiugino mielomis savo rankų dovanėlėmis – širdelėmis.

Ačiū visiems dalyvavusiems ir padėjusiems sukurti šią šventę!

Visiems gražios, saugios ir malonių įspūdžių kupinos vasaros!

„Boružiukų“ grupės mokytoja Kristina Jasinevičienė