20230519_151615

Gegužės mėn. 19 d. gausus “Boružiukų” grupės vaikučių šeimos narių būrys susirinko paminėti Šeimos dienos ir paskutinį kartą šiais mokslo metais pabūti kartu popietėje “Prie arbatos puodelio”. Šventės dalyvių laukė ne tik kvapnios žolelių arbatos puodelis, bet ir galimybė su savo mažuoju (ar mažąja) sudalyvauti meninėje edukacijoje, smagiai pamuzikuoti, bei prisiminti gražiausias šių mokslo metų akimirkas.

Sustoję į didžiulį ratą visi renginuko dalyviai prisistatė. Šokdami lietuvių liaudies ratelį “Graži mūsų šeimynėlė”, pasidžiaugėme tikrai gražia ir didele “Boružiukų” šeima. Skyriaus vedėja Dovilė Savickaja padėkojo ugdytinių tėveliams už aktyvų dalyvavimą “Boružiukų” grupės gyvenime 2022/2023 m.m., pagalbą mokytojoms, įsitraukimą į projektines veiklas ir renginius. Padėkos įteiktos Ugnės, Lukrecijos, Deimanto, Karinos, Nojaus, Mato D., Lėjos, bei Austėjos ir Arijaus šeimoms. Kokia gi šventė be muzikantų? Jais tapo visi popietės dalyviai vaikučiams dainuojant linksmą dainelę “Muzikantu būti galiu”. Saldumynai – taip pat neatsiejama šventės dalis, tad mes, grupės mokytojos – Kristina ir Ina, pakvietėme vaikučių šeimas į kūrybines dirbtuves, kur kiekviena šeima paslaptingu ebru (piešimo ant vandens) technikos būdu nusimargino po “saldainį”. Ragaudami arbatėlę dalyviai stebėjo mokytojos Kristinos parengtą 3 dalių filmuką “Boružiukų metai”. Tikiu, kad visiems malonu buvo prisiminti gražiausias, įsimintiniausias greit pralėkusių mokslo metų akimirkas. Popietės pabaigoje vaikučiai skubėjo savo mylimiausiems šeimos nariams įteikti pačių pagamintas dovanėles. 

Kanadiečių sėkmės mokytojas John Kehoe yra pasakęs  – “Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę ir nuoširdų bendravimą”.

Tad AČIŪ visiems už malonų, šiltą bendravimą, nuoširdžias šypsenas, gražius žodžius ir gerą laiką kartu!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja K.Jasinevičienė

Popietės akimirkos: