20190319_095137

Kovo 19-ąją – Pempės dieną – mūsų darželyje tikrai pakvipo pavasariu! Tą dieną gausus būrys vaikų ir pedagogų susirinko kartu švęsti „Pavasario šauklių “ šventės. Į renginį atvyko svečių iš Rokiškio rajono kaimiškųjų ugdymo įstaigų – Kamajų Antano Strazdo gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Boružėlių“ grupės vaikai (auklėtoja Gitana Širvienė, meninio ugdymo mokytoja Asta Mičelienė ), Juodupės vaikų lopšelio- darželio „Drugelių“ grupės vaikai ( auklėtoja Reda Jasiūnienė, muzikos mokytoja  Aušra Trečiokienė)  ir Kavoliškio mokyklos – darželio priešmokyklinio ugdymo grupės „Saulės zuikučiai“ vaikai, bei jų auklėtoja Toma Pikūnienė. Dar trys komandos – iš mūsų įstaigos – tai „Nykštukų“, „Boružėlių“ ir „Drugelių“ grupės vaikai su savo auklėtojomis. Komandos degė nekantrumu save parodyti ir į kitus pažiūrėti. Jų atstovai išrideno stebuklingą kauliuką… ir tuomet paaiškėjo komandų pasirodymo numeris. Renginio metu vaikams teko „pasukti galveles“. „Boružėlių“ grupės auklėtoja Kristina Jasinevičienė  kūrybiškai paruošė skaidres apie pavasario giesmininkus. Vaikai labai susidomėję skaitė „paukščių kalbą“, spėliojo, koks tai paukštis, o skaidrėje pamatę teisingą atsakymą plojo iš džiaugsmo. Visos komandos linksmai prisistatė žiūrovams – kas dainele, eilėraščiu, šokiu ar paukštelių pamėgdžiojimu. Obeliečiai dalyvavo visi – nuo mažiausių iki didžiausių. „Drugeliams“ puikiai pavyko pamėgdžioti šarką, „Boružėliai“- sukosi paukšteliais tarp žiedų, o mažiausieji „Nykštukai“ visus pralinksmino pavirtę gandriukais.

Vaikai tikrai įsiminė bent keturis paukščius, sužinojo kaip jie „kalba“ ir ,atrodo, linksmai leido laiką – dainavo, šoko ir bendravo su vieni su kitais. 

Pabaigoje žodį tarė įstaigos direktorė Jolanta Garunkštienė, kuri visus dalyvavusius apdovanojo padėkos raštais, bei pradžiugino rėmėjų dovanėlėmis ( UAB „Svaita“ – parduotuvė „AIBĖ“ , Skemų socialinės globos namai  – globotinių darbai).

Labai dėkojame rėmėjams ir visiems dalyvavusiems! Ačiū ir Obelių „Gėlinukui“ už pagalbą puošiant salę.

Organizatorių vardu – „Drugelių“ grupės auklėtoja Jolanta Kulienė

Renginio akimirkos: