fb_img_1685187184273

Š.m. gegužės mėn. 27 dieną mūsų įstaigos komanda – Goda, Viltė, Maja, Mikola, Deimantas ir Aleksas, bei jų mokytojos – Jolanta ir Kristina – dalyvavo respublikinio sportinio projekto “Lietuvos mažųjų žaidynės” finaliniame renginyje – festivalyje, kuris vyko Panevėžio lengvosios atletikos manieže. Šiame renginyje sportuoti ir judėjimo džiaugsmą patirti susitiko net 36 Panevėžio regiono ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos! 

Kiekviena komanda, sudaryta iš 3 mergaičių ir 3 berniukų, fizinio aktyvumo žaidimų metu išbandė krepšinio, futbolo, regbio, tinklinio, ledo ritulio bei kitų sporto šakų ypatybes atskleidžiančias užduotis. Didžiojo festivalio pagrindas – skirtingų estafečių varžybos. Specialios užduotys yra skirtos ankstesnių etapų metu lavintų fizinių gebėjimų pritaikymui. Renginio metu mažuosius sportininkus aplankė panevėžietis triatlonininkas, Europos jaunimo čempionas Titas Pumputis, kuris stebėjo visas veiklas bei noriai fotografavosi su visomis komandomis.

Visų festivalio veiklų metu mažuosius sportininkus pasitiko Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) trenerės, o užduotis komandoms įgyvendinti padėjo vaikus lydėjusios pedagogės.

Mūsų įstaigos šaunioji komanda puikiai įveikė visas – 11 rungčių. Džiugu, kad renginio metu komandos vaikučius dar išskirtinai pakalbino ir šio festivalio vedėja, viena projekto organizatorių, RIUKKPA prezidentė  Audronė Vizbarienė.

Į namus vaikai ir pedagogės grįžo ne tik su gera nuotaika, kupini įspūdžių ir džiaugsmingų emocijų, bet ir su iškovota aukso taure, žaidynių medaliais, bei atminimo dovanėlėmis.

Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šio puikaus sportinio projekto visų etapų įgyvendinimo – Obelių gimnazijos administracijai, vaikučių tėveliams, mokytojoms ir jų padėjėjoms!

Primename, kad „Lietuvos mažųjų žaidynėse“ dalyvavo 450 ikimokyklinio ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos arba daugiau nei 55 tūkst. darželinukų bei daugiau nei 900 pedagogų.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Organizuoja – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir RIUKKPA.

Projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Iki naujų startų!

Akimirkos iš finalinio LTMŽ festivalio Panevėžyje: