331540702_757036862519780_7414713020942902911_n

Kovo 10d. ikimokyklinio ugdymo “Boružiukų” ir priešmokyklinio ugdymo “Drugelių” grupių vaikai, lydimi mokytojų Kristinos Jasinevičienės, Jolantos Kulienės, bei jų padėjėjų – Irutės Šeikuvienės, Sigitos Kondratienės ir Valentinos Strodienės, mokykliniu gimnazijos autobusu keliavo į Laisvės kovų istorijos muziejų. Ten vyko nereali edukacija vaikams (3-6m.), kurią vedė muziejininkė Diana Meškauskienė. Vaikai net 1.30 val. buvo užimti įvairiomis veiklomis, žaidimais, susijusiais su Lietuvos, bei mūsų krašto istorija. Dalyvavome, rungėmės, dėliojome Lietuvos žemėlapį, piešėme per kalkę, ieškojome muziejaus salėse įvairių eksponatų… Kiekvienas edukacijos dalyvis gavo paskatinimą, dovanėlę – apyrankę ir ženkliuką. Prasmingos muziejininkų dovanos įteiktos ir abiems skyriaus grupėms. 

Šilti muziejaus darbuotojų atsiliepimai apie mūsų viešnagę socialinio Facebook tinklo grupėje “Laisvės kovų istorijos muziejus Obeliuose”:

“Lietuvos valstybės gimtadienį muziejuje šventė patys mažiausi mūsų lankytojai. Šiandien iš pat ryto sulaukėme labai guvių, gražių, mielų Obelių darželio auklėtinių lydimų puikių auklėtojų ir jų padėjėjų. Vaikučiai atkeliavo su jų pačių ir auklėtojų prisidėjimu padarytomis gražiomis dovanomis muziejui ir muziejininkams. Ačiū už jūsų nuostabias trispalves “rankutes”. O svarbiausia, kad visi žinojo ir vardino, kad švenčia Lietuvos gimtadienį, laisvę, Lietuvą ir t.t. Džiugu, kad radome bendrystę ir su mažuliukais, kurie įsitraukė į mūsų organizuotas veiklas būtent jiems. Vaikai patys ieškojo eksponatų po muziejų, rašė ant grafitinių lentelių, piešė per kalkę sveikinimus Lietuvai, trynė grūdus, šiek tiek išgirdo pasakojimų kaip mes ėjome į laisvę, o muziejaus kieme įsitraukė į estafetę, kas greičiau nuskraidins “Laisvės paukštę”.

Už bendrystę, šiltą priėmimą, smagiai ir įdomiai pateiktas edukacines veiklas, pritaikytas mūsų mažiesiems, už dovanėles bei džiugias vaikučių emocijas tariame nuoširdų ačiū edukatorei Dianai bei visam muziejaus kolektyvui.

Prasmingos ir džiugios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos!

Akimirkos iš edukacinės išvykos: