Visą mėnesį mūsų įstaigoje vyko gerumo akcija „Duokš leteną“ , kuri baigėsi stulbinamu rezultatu: beglobiams gyvūnams Lopšelio – darželio bendromenės nariai paaukojo apie 100 kg sauso ir šlapio maisto šunims ir katėms. Atnešta  ir žaisliukų, indelių maistui, kraiko, paklodėlių, pledukų…

Balandžio 11d. vyresnieji „Drugelių“ grupės vaikai ir keli „Boružėlių“ grupės atstovai – būsimieji  priešmokyklinukai, kartu su įstaigos tarybos atstovėmis R. Kundeliene ir K. Kaluiniene apsilankė Utenos gyvūnų globos namuose.

Viešnagė nebuvo džiuginanti… Vaikams tai buvo gera pamoka – prieš įsigydamas gyvūną gerai pagalvok, ar tu jį mylėsi ir globosi, kai susirgs, ar pasens… Gyvūnų priežiūros specialistė papasakojo kelias istorijas apie “negerus” žmones, kurie tiesiog išmetė gyvūnus į gatvę, kai šie paseno, ar susirgę prarado „prekinę“ išvaizdą.

Džiaugiamės, kad esate neabejingi beglobiams gyvūnams, kuriems tikrai reikia pagalbos. Utenos gyvūnų globos namai (Basanavičiaus g. 118) visada laukia lankytojų, kurie gali skirti žiupsnelį savo meilės, laiko, pinigų (2%). 

Ačiū visai įstaigos bendruomenei taip gausiai prisidėjusiems prie akcijos “Duokš leteną”!

Akcijos rengėjai

Akimirkos iš išvykos į Utenos gyvūnų globos namus: