logotipas

Visuomenės sveikatos specialistė Neringa Pajadienė užsiėmimų metu mūsų darželio vaikučius  nuolat moko sveikai gyventi – rūpintis asmens higiena,  sveikai maitintis, mankštintis ir daug judėti – vaikščioti pėsčiomis, važinėti dviratukais. Specialistė ir pasiūlė rugsėjo mėn.16-22 dienomis darželio vaikus įtraukti į Europos judumo savaitės veiklas.

Vyriausi darželinukai – priešmokyklinio amžiaus “Drugelių” grupės vaikučiai kartu su auklėtoja J.Kuliene – visą savaitę rytais mankštinosi ( dėl prasto oro mankštos vyko darželio salytėje), apsilankė šalia Obelių laisvės kovų muziejaus įrengtame sveikatingumo take. Ikimokyklinukai – “Boružėlių” grupės vaikučiai, lydimi grupės auklėtojų K.Jasinevičienės ir I. Kondratienės, pėsčiomis keliavo miestelio gatvėmis, aktyviai žaidė ir judėjo parkelyje prie gimnazijos. 

Judėjimas – maloni ir džiugi vaikams veikla, stiprybės ir sveikatos šaltinis. Rūpindamiesi tinkamu fiziniu vaiko vystymusi bei tuo, kad jis pakankamai judėtų, rūpinamės jo sveikata plačiąją prasme – fizine, psichine ir socialine.

Akimirkos: