plakatas

Spalio 22 d. į Obelių miesto biblioteką atkeliavo Rokiškio r. Obelių gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus ikimokyklinio amžiaus „Boružiukų“ grupės vaikai, lydimi auklėtojos Kristinos Jasinevičienės. Susirinkome į rytmetį „Spalvingas animacijos pasaulis“, kurio metu su mažaisiais bibliotekos draugais, mažame bibliotekos kino teatre, skubame pasinerti į nuotykių sūkurį su animaciniais veikėjais Beriu ir Dolita. Šaunus sraigiukas ir linksma boružėlė, kartu su būriu savo draugų, mus lydės ir kitų susitikimų metu.

Kadangi už lango ruduo, tai atsispindėjo ir animacinio filmuko serijų siužetuose. Spalvingi medžiai, krintantys lapai, ant šakų kabantys riešutai, kepurę pametęs grybukas, žiemai besiruošiantis voveriukas ir kitos detalės vaikams labai įsiminė. Vaikai labai susikaupę žiūrėjo, kokie nauji nuotykiai laukė Berio, Dolitos ir draugų. Po kiekvienos filmuko serijos aptarėme, ką matėme, kokie animaciniai veikėjai patiko labiausiai, ko iš jų išmokome. O išmokome daug: draugiškumo, supratingumo, darbštumo… „Boružiukai“ gavo ir užduotėlę – atpažintus animacinius veikėjus nuspalvinti, o šiuos pakabinsime ant kuriamo plakato „Spalvingas animacijos pasaulis“, kurį puošime kito rytmečių metu.

Už „Boružiukų“ mandaguma, smalsumą, aktyvumą Voveriukas vaikams paliko po mažą rudens gėrybę ir atsisveikino iki kitų kartų.

Obelių miesto filialo vyresn. bibliotekininkė D. Šimėnaitė

Akimirkos: