Pristatau keletą įdomesnių ir vaikams naudingų mūsų grupės veiklų : 

„Sveiko maisto nauda mūsų organizmui“ – viena iš ilgalaikio įstaigos projekto „Sveikatos taku“ temų. Spalio mėnesį „Drugelių“ grupės vaikai kartu su sveikatos specialiste Neringa Pajadiene daug kalbėjo, žaidė, atliko užduotėles, tyrinėjo, patys gamino ir ragavo vaisių bei daržovių patiekalus. Paklausus vaikų, kas labiausiai patiko, atsakymas buvo netikėtas: „Patiems gaminti!!!“.

„Pasakėčios, kaip akėčios“. Pirma kelionė į režisierės Nijolės Čirūnienės spektaklį be tėvelių, draugų būryje. Buvo baimių važiuoti autobusu, pykinimų… Viską įveikėme, nes kolektyvas, geras mikroklimatas gydo visas emocines negandas. Pamatėme spektaklį – kai kas nesuprato, kai kas suprato, bet kūrybiškos, gyvenimiškos patirties įgijome visi! Lauksime kito karto…

„Esame saugūs“ – „Drugelių“ grupėje startavo prevencinės programos pamokėlės vaikams. Tikslas – kai vaikai atsiduria pavojingose, gąsdinančiose situacijose, kai jiems padidėja rizika patirti vienokio ar kitokio pobūdžio prievartą – mokyti juos atpažinti ir tinkamai reaguoti tokiose situacijose. Programa taip pat siekia padėti tėvams atpažinti ženklus, kai vaikai galimai susiduria su pavojingomis situacijomis, mokyti tinkamai reaguoti. Šešiamečiams bus pristatomos 6 programos temos:

1. „Susipažinimas, taisyklės ir vaiko teisės“; 2. „Jausmai“; 3. „Mano kūnas“; 4. „Smurto atpažinimas“; 5. „Ekranų ir bendravimo taisyklės“; 6. „Pagalbos galimybės“. Pamokėles vesiu aš – grupės  mokytoja Jolanta Kulienė.

“Skaito svečias”. Grupėje ir ne tik vyksta veiklos, pratinančios ir skatinančios vaikus domėtis knygomis, motyvuojančios norą išmokti skaityti. Šie skaitiniai supažindina vaikus su įvairaus žanro tekstais, įpratina ir moko aktyviai klausyti, kelti klausimus, skatina kalbėti. Spalio mėnesį eiliuotas pasakas pristatė bibliotekininkė Aurelija Tavoraitė, o grupėje pasakas vaikams sekė trijų grupės mergaičių – Marijos, Bernadetos ir Klaros tėtis Norbertas, bei auklėtojos. Ši veikla bus tęsiama ir lapkričio mėnesį.

Priešmokyklinio ugdymo „Drugelių“ grupės mokytoja Jolanta Kulienė

Akimirkos iš veiklų: