20220531_092950„Ech kaip greitai pralekia metai“ – kiek daug kartų girdėta ir tarta frazė. Rodos tik buvo rugsėjis – nedrąsūs žingsniai, kuklūs žvilgsniai, ašarėlė akies kamputyje… Kaip nebūta veiklos, išmokimų, susitikimų, pramogų, džiaugsmo akimirkų, potyrių, atradimų ir dar daug ko… Šast ir vasarėlė jau „ant nosies“. Visi priešmokyklinio ugdymo „Drugelių“ grupės vaikai jau yra pasiruošę lankyti pirmą klasę. Būsimi mokinukai kelia sparnus skristi į dar nežinomą pasaulį, eiti mokslo, žinių, gebėjimų keliu.

Gegužės 31dieną vyko paskutinis šventinis priešmokyklinukų rytmetys darželyje.  Salėje šurmuliavo „Drugelių“ ir „Boružiukų֧“ grupių vaikai, bei suaugusieji. Ikimokyklinukai “Boružiukai” savo didiesiems draugams padainavo dainelę “Vaikučiai pabiručiai”, įteikė rankų darbo gėlytes, kartu smagiai pasišoko. Sveikinimo žodį būsimiems pirmokėliams tarė ir logopedė Rasa Kundelienė. Ji vaikams įteikė neužmirštuolių ir pakalnučių puokšteles, linkėdama neužmiršti darželio, savo mokytojos Jolantos, mažųjų draugų… Kiekvienam grupės vaikui, įveikusiam priešmokyklinio ugdymo programą, buvo įteiktas diplomas ir atminimo dovanėlė.

Sugrįžę į grupę pasivaišinome šventiniu pyragu ir skubėjome į gimnaziją, kur kartu su tėveliais vaikai stebėjo pirmokų “Abėcėlės” šventę.

Ačiū atėjusiems atsisveikinti „Boružiukų“ grupės vaikams ir jų mokytojai Kristinai Jasinevičienei, bei logopedei  Rasai Kundelienei. Ačiū vaikučių tėveliams už malonias staigmenas…

Linkiu savo „Drugeliams“, kad prisimintų kaip mums visus metus kartu buvo gera, smagu ir džiaugsminga. Kad nepasiduotų užklupus sunkumams, visada turėtų tikrą draugą šalia –  tada viskas bus pasiekiama ir įveikiama.

Sėkmingo skrydžio, Mielieji!

 „Drugelių֧“ grupės vaikų mokytoja – Jolanta Kulienė

Rytmečio akimirkos: